Share
Go down
avatar
Admin
Posts : 33
Age : 15
Join date : 22/10/2017
Zobacz profil autora

Zasady Rekrutacji [ANIMATOR]

on Nie Lis 12, 2017 3:20 pm
Chciałbyś zostać Animatorem? Zasady here.

1. W Rekrutacji muszą znajdować się napisy.
2. Rekrutacja musi trwać co najmniej 01:30
3. Oceniana będzie estetyka, umiejętność dobrania koloru i renderu. Dodatkowo będę zwracał uwagę na jakość i spójność tego wszystkiego.
4. Pamiętajcie że za samo nawalenie miliona efektów nie dostaniecie rangi. Bo jak już to wole zobaczyć prosty i estetyczny obraz niż jakieś meksykańskie tornado.
5. Za zmontowanie solówki, dostajecie prawo do montowania solówek. Będę tego pilnował bo osoba która potrafi montować solówek, możliwe że sobie nie da rady z jakąś większą grupówką. Oczywiście jeżeli później podrzuci mi się jakąś grupówkę, i uznam że wygląda ona ładnie, to również dostanie się prawo do montowania grupówek.
6. Proszę o wrzucenie obrazu na youtube lub dysk. Spytacie "dlaczego?" Ponieważ z wyslijplik czy tam inne, obraz zniknie za parę miesięcy, a ja chce go sobie trzymać na dysku lub coś. Żeby mieć to jak jakby taki dokument że "legalnie" przeszliście rekrutacje.
7. Jeżeli chcecie sprowadzić jakiegoś animatora gościnnie, proszę o wysłanie mi jego skończonej pracy na privie, i ocenie czy obraz ma prawo wyjść, czy też nie.

W tytule posta rekrutacyjnego zamieść formułkę:
"[Animator] *twój nick*
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach