Natsukashii Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
MattKunSenpai
Posts : 4
Age : 22
Join date : 26/05/2018
Location : Pomorskie

[Wokalistka]  MattKunSenpai Empty [Wokalistka] MattKunSenpai

Nie Maj 27, 2018 11:36 am
Oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=KAeiATpNtys
Moje nagranie: http://uploadfile.pl/pokaz/1456300---ofut.html

Wybrałem tą piosenkę, bo wiele razy słyszałem, że nie należy do łatwych, a bardzo ją lubię :D


Ostatnio zmieniony przez MattKunSenpai dnia Sob Sty 26, 2019 5:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Raven
Raven
Posts : 10
Age : 25
Join date : 22/10/2017
Location : Okolice Rybnika

[Wokalistka]  MattKunSenpai Empty Re: [Wokalistka] MattKunSenpai

Pon Maj 28, 2018 8:44 pm
Hejka!
No, fakt, Wilcza Zamieć jest trudna, jakby nie było :D No i cóż... Powiem ci szczerze, że dałaś mi niezły dylemat xD Bo tak - głos masz ładny, dźwięków trzymasz się całkiem dobrze, chociaż fałszy trochę było, no i dykcja nie jest jakoś specjalnie zadowalająca, ale to zawsze da się poprawić. Problemem u ciebie okazał się... Rytm. Po prostu rytm.
Brzmiało to troszkę jakbyś nie słyszała instrumentalu, albo śpiewała do czegoś innego i później podłożyła ;-; A to jest jednak bardzo ważne, bo równanie czegoś takiego zajęłoby wieki i pewnie nie brzmiałoby zbyt dobrze.
Nie chcę cię demotywować, ale no... Ciężko mi wybrać, co z tobą zrobić. Dlatego też postanowiłam, że nie przyznam ci rangi. Jeszcze.
Masz potencjał na wokalistę - jeśli nie "pełnoprawnego", to przynajmniej na młodszego, ale musisz sumiennie popracować! Pozwól, że dam ci kilka rad, żebyś mogła niedługo wrócić i podejść do rekrutacji jeszcze raz :3
Po pierwsze - nie bój się poświęcić na nagrywanie więcej czasu. Zapoznaj się z instrumentalem, prześpiewaj sobie po kilka razy bez nagrywania, rozplanuj sobie to nagranie. To ostatnie może brzmieć dziwnie, ale warto to zrobić. Wilcza Zamieć jest dość trudna oddechowo, więc spokojnie możesz sobie takie piosenki dzielić na fragmenty i nie nagrywać wszystkiego naraz ^^ Wtedy łatwiej jest też poprawiać coś, co wyszło gorzej, po prostu wyciszasz, czy wycinasz taki fragment i próbujesz na nowo. A skoro już jesteśmy przy nagrywaniu na nowo - nikt tego nie zakazuje. Jeśli będziesz czuła taką potrzebę, to możesz nagrywać jeden moment w kółko nawet ze sto razy, aż wyjdzie tak, jak chcesz! (wiem, że ja tak robię XD)
No i jeszcze sprawa dykcji. Kiedyś robiłam dokładnie to samo, co ty, więc wiem, że można sobie z tym poradzić, jeśli tylko zacznie się zwracać na to uwagę. Przy śpiewaniu, a nawet recytowaniu, czy tam czytaniu do mikrofonu, trzeba bardzo mocno, do przesady zaznaczać głoski. Brzmi śmiesznie, co nie? Ale daje bardzo dobre efekty. No i trzeba też uważać na to, żeby słowa się ze sobą nie zlewały, co często automatycznie samo przestaje być problemem, kiedy już się wyraźniej wymawia. Pamiętaj tylko, żeby nie akcentować "ą" i "ę"! Tego nie robimy xD
Mam nadzieję, że się na mnie nie zezłościsz, ani nie obrazisz, bo nie taki mój cel. Szczerze widzę, że możesz się poprawić, więc take your time, spróbuj zastosować się do rad i przyjdź, kiedy będziesz się czuła gotowa na ponowną rekrutację :3 W razie, gdybyś potrzebowała pomocy w czymś - śmiało pisz do mnie na Discordzie <3
avatar
MattKunSenpai
Posts : 4
Age : 22
Join date : 26/05/2018
Location : Pomorskie

[Wokalistka]  MattKunSenpai Empty Re: [Wokalistka] MattKunSenpai

Wto Maj 29, 2018 6:29 pm
W sumie wrzucając to tutaj to myślałem takie: że jak mnie nie przyjmą, to trudno, ale może dostanę dobre rady! Dziękuję bardzo i nawet nie miałbym prawa się obrazić XD powiem ogólnie, że instrumental do Wilczej Zamieci jest dla mnie trochę trudny, więc może następnym razem wybiorę inną piosenkę ^^


Ostatnio zmieniony przez MattKunSenpai dnia Sob Sty 26, 2019 5:06 pm, w całości zmieniany 2 razy
Raven
Raven
Posts : 10
Age : 25
Join date : 22/10/2017
Location : Okolice Rybnika

[Wokalistka]  MattKunSenpai Empty Re: [Wokalistka] MattKunSenpai

Pią Cze 01, 2018 6:23 pm
O i to jest nastawienie, które się chwali! :D Jak najbardziej, zmiana piosenki to nic złego, szczególnie, jeśli wyjdzie ci to na dobre ^^ Czekam z niecierpliwością na efekty <3
Sponsored content

[Wokalistka]  MattKunSenpai Empty Re: [Wokalistka] MattKunSenpai

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach