Natsukashii Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
RinNekow
RinNekow
Rekruter
Posts : 3
Age : 23
Join date : 22/10/2017
Location : Wrocław... prawie

No to ten cześć... jestem Rin Empty No to ten cześć... jestem Rin

Nie Paź 22, 2017 9:21 pm
Twój pseudonim, jak mamy cię nazywać: RinNekow (Rin/Rincia/Rinek/Rinka/Rineł/Rin-chan/Rinuś/Nekoś/Nekośka/Nekołek <- Wybierzcie sobie)
Wiek: 17 (18 będzie od kwietnia ;-; )
Kim chcesz zostać w grupce: Czym się da
Hobby: Dubbing, muzyka, sztuka, psychologia, marketing, zjawiska paranormalne, przystojni chłopcy i ładne dziewczynki,
Nazwa Discorda/Skype: ds: RinNekow#2531 a skypa nie mam sensu podawać, bo nigdy na niego nie wchodzę, chyba, ze się z kimś umówię
Mikrofon: Tracer Studio (jak uda mi się kiedyś uzbierać to BlueYeti)


Dodatkowo:
Kanał na youtube: h t t p s : / / w w w . youtube.com/channel/UCiO4QCzXNBq6-nuIdA4lt8A?view_as=subscriber (taktyczne spacje, bo nie mogę wstawiać linków)
Parę słów o sobie:
Mam fobie społeczną, chociaż czasem tego po mnie nie widać, uwielbiam horrory, chociaż nie mogę po nich spać, lubię naruszać przestrzeń osobistą innych ludzi, psytulać ich, czochrac, patać i inne. Wiecznie o wszystkim zapominam, dlatego trzeba mi ciągle przypominać, co miałam zrobić. Zmieniam krasza co 5 minut i żaden mnie nie chcę. Jestem na najbardziej sprzedajnym kierunku w technikum jaki istnieje (technik organizacji reklamy) Z reszta znacie mnie, więc co się będę rozpisywać
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach