Natsukashii Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
Iretis
Posts : 2
Join date : 07/08/2018

Hejcia kochani! <3 Empty Hejcia kochani! <3

Sro Sie 08, 2018 9:25 pm
Twój pseudonim, jak mamy cię nazywać: Iretis
Wiek (pole nieobowiązkowe): 17
Kim chcesz zostać w grupce: Wokalistką, którą już jestem
Hobby: Śpiew, również lubię sobie w coś pograć c:
Nazwa Discorda/Skype: Iretis#6669
Mikrofon (jeżeli, chcecie rekrutować się na wokalistę): Novox NC-1

Kanał na youtube: https://www.youtube.com/channel/UC1Y7Wuha6xZ9RnzK_g_ToZw
Parę słów o sobie: Mam na imię Beata i liczę już 17 wiosen! Lubię grać w gry takie jak League of Legends czy Dead by Daylight. Kiedyś grałam sporo w osu! i udało mi się dobić ponad 4k pp, jednak po tym mi się ta gra znudziła oraz nie poświęcam na nią tyle czasu co kiedyś. Uczęszczam do technikum informatycznego. Jestem osobą, która nie potrafi w mix, obraz, czy nawet harmonie - to dla mnie czarna magia :C Na dodatek mam zbyt słaby komputer, żeby robić jakiekolwiek animacje. Nie mam dużo znajomych, którzy podzielają moją pasje (oczywiście, chodzi mi tutaj o śpiew), więc od bardzo długiego czasu miałam problem z zmotywowaniem do robienia czegoś w tym kierunku. Kiedyś nawet by mi do głowy nie przyszło, żeby wstawiać swoje covery na youtubie, bo jest masa osób, które mają świetne głosy, a ja bym tylko zawadzała. Byłabym mega wdzięczna, gdyby jakieś kochane duszyczki pomogłyby mi z takimi najprostszymi rzeczami, bo jedyne co mogę zaoferować to mój głos.

Dziękuję za przeczytanie tych przewspaniałych wypocin.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach