Natsukashii Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Kuro
Kuro
Posts : 3
Age : 20
Join date : 22/10/2017

No eloszka Empty No eloszka

Nie Paź 22, 2017 11:55 pm
Hej, hej, hej Start:Dash!
No jestem Kuro, ale można mówić na mnie: Kuro, Kuroś, Kura, Kurczak, Kurośka, Adam, Skarpetki, Aga czy jak kto tam woli... Nawet Rzodkiewka Żaneta! Ale preferuję Kuro.  
Kim chcesz zostać w grupce: Myślę, że poszłabym na grafika i wokalistę (choć musiałabym zainwestować w mikro lepsze), ew. tekściarza lub może kiedyś montażystę obrazu, jak się nauczę w obraz!!! A, no i jak będę miała nowego laptopa i tablet graficzny, to na stówę w rysownika pójdę!
Hobby: Nawalanie w aiona, w simsy, śpiewanie, rysowanie, pisanie tekstów i w ogóle
Discord: Kuroś#0565
Skype: aga12345678914
Mikrofon: Realtek High Definition Audio (czy coś takiego ;__; w sumie idk, mam wbudowanego w laptopa)
Kanał na youtube: youtube.com/channel/UC3xjbs7EF6wToKVI5_h3Gfw - кυяσ bardzo polecam!
Parę słów o sobie: No to jestem sobie takim raczkiem w nic się nieangażującym, kazano mi się tutaj rekrutować, więc oto jestem i w ogóle...


Ostatnio zmieniony przez Kuro dnia Pon Paź 23, 2017 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Kiminai
Kiminai
Moderator
Posts : 13
Age : 20
Join date : 22/10/2017

No eloszka Empty Re: No eloszka

Pon Paź 23, 2017 8:32 am
Chcę być Kuro, chcę być Kuro i w Aiona wciąż nawalać..
Kuro
Kuro
Posts : 3
Age : 20
Join date : 22/10/2017

No eloszka Empty Re: No eloszka

Pon Paź 23, 2017 6:09 pm
No a jak! Kto by nie chciał?
Sponsored content

No eloszka Empty Re: No eloszka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach