Natsukashii Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Amity
Amity
Posts : 3
Join date : 05/11/2017

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych Empty Witam wszystkich tutaj zgromadzonych

Nie Lis 05, 2017 4:27 pm
Hejo ludki!! Jestem Amity, Ami, Amcia, Amiś, Amityś itp.

Aktualnie mam 22 lata, a zaczełam sie jarać japońskimi piosenkami na jutubach jakoś w 2006, ale faza na anime od małego już, czyli Digimony, Pokemony, Medabody, Beyblade, Yugioh, Król Szamanów na FoxKids/Jetix w latach 00-05.
W wieku 11 lat przeprowadziłam się z rodzicami do Irlandii, czyli 11+11=22... połowa życia już mi się poza Polską nazbierała.
W fandubbingu siedzę od 2013, ale od 2 lat mniej się tym zajmuję i zaniedbałam kanał.

Jestem na drugim roku studiów tłumaczo-lingwistycznych, a moje języki to francuski i japoński. Mówię również płynnie po polsku i po angielsku, co daje mi total 4 języków. Sam fandubbing miał mi na początku tylko pomóc z polskim ponieważ czułam, że mój ojczysty język trochę się zakurzył po tylu latach za granicą, a postanowiłam zdawać maturę z polskiego. Fandubbing przerodził się w pasję, a maturkę zdałam ładnie, więc wszystko git się ułożyło!
Lubię śpiewać, ale brzmię trochę jak zdechły delfin przy wysokich nutach, i mimo iż z latami mój nieistniejący słuch muzyczny trochę sie poprawił, to to jeszcze nie to. Najbardziej lubię grupówki, w których mogę się popisać jakimś małym solo and call it a day. Mam kompleksy i nie lubię śpiewać piosenek solo, bo jeszcze nie mam na tyle silnego głosu. Mam dosyć anemiczny głos, bo jak śpiewam mocniej to wkrada się fałszyk ^^'''
W przyszłym roku lecę na około 9 miesięcy do Japonii, gdzie będę kontynuować studia, więc możliwe, że na kanał zacznę wrzucać vlogi więc jeszcze mniej śpiewania będzie ;-;

Random trivia time!

Ulubione animce to Steins;Gate, Death Note, Code Geass, Senki Zesshou Symphogear itp. Idolkowe fandomy też lubię, ale bardziej fandomowo niż specyficznie anime.
Ulubiona postać Disneya: Nala z Króla Lwa
Ulubiona polska aktorka głosowa: Aleksandra Rojewska (PL), Yoko Hikasa (JP), Laura Bailey (ENG)
Ulubiony kolor: miętowy
Ulubione gry: Okami, seria Pokemon, seria Resident Evil, seria Mass Effect, seria Dragon Age, Skyrim










PS. Koty górą.
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych Latest?cb=20140618161103
Kefir
Kefir
Admin
Posts : 35
Age : 21
Join date : 22/10/2017

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych Empty Re: Witam wszystkich tutaj zgromadzonych

Nie Lis 05, 2017 5:31 pm
Hej Amity <3 Mam nadzieje że będziesz się tu dobrze czuła! + TAK KOTY GÓRĄ <3
Kiminai
Kiminai
Moderator
Posts : 13
Age : 20
Join date : 22/10/2017

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych Empty Re: Witam wszystkich tutaj zgromadzonych

Nie Lis 05, 2017 8:24 pm
Koty są naj <3
Siemson Ami o/
Sponsored content

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych Empty Re: Witam wszystkich tutaj zgromadzonych

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach