Natsukashii Group
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
DeerBoy
Posts : 1
Age : 21
Join date : 05/05/2018
Location : Bartoszyce

[Wokalistka] The Łania Empty [Wokalistka] The Łania

Sob Maj 05, 2018 10:01 pm
Piosenka:  Hello, How Are You?
Tekst jest od Tiny, ale ja śpiewałam skróconą wersje Kefira.
Oryginał:  https://www.youtube.com/watch?v=0QDvdW0Rxx8
Cover: https://drive.google.com/file/d/1OiS5dhDXFjRTnAwGJTQRkrmvXgXVP3Lw/view?usp=sharing
Raven
Raven
Posts : 10
Age : 25
Join date : 22/10/2017
Location : Okolice Rybnika

[Wokalistka] The Łania Empty Re: [Wokalistka] The Łania

Sob Maj 05, 2018 10:26 pm
Hej ho, oto i przybyłam :3
No cóż... Początek zadowalający nie był, niestety, ale im dalej tym lepiej! :D
No dobrze, więc zacznijmy tak: mówiłaś, że to prosta piosenka... No, niekoniecznie. Jest trudna oddechowo, a o ile mnie uszka nie mylą nagrywałaś to na jednej ścieżce (przynajmniej zwrotki). Dużo łatwiej by było, gdybyś ją sobie podzieliła ^^ "Haaalo~" i "Jak się masz?" w jednej, a reszta w drugiej. W ten sposób nie musisz się męczyć, a i dźwięk będzie pewniejszy :D
Dykcja jest całkiem spoczko, więc jej się czepiać nie będę :3
Mikrofon najlepszy nie jest, ale niektórzy dźwiękowcy znają magiczne triki, więc pewnie dadzą sobie z nim radę :D
"Halo" było najgorszą częścią tego coveru. Zupełnie nie wchodziłaś w tonację :x Często też z niej wypadałaś w trakcie, ale słychać, że przy odpowiedniej piosence i poradach spokojnie dałabyś sobie radę! Najlepiej wypadł, nazwijmy to "bridge". Miałaś więcej oddechu i... Nawet nie wiem dlaczego, ale dałaś sobie z nim radę dużo lepiej i to głównie on mnie przekonał o tym, że możesz dać z siebie więcej niż początek na to wskazywał!
Dlatego też postanowiłam przyznać ci rangę MŁODSZEGO WOKALISTY! Masz potencjał, więc ćwicz ile wlezie, sprytnie planuj swoje nagrania i wróć do mnie kiedy poczujesz, że nadszedł czas na pełnoprawnego wokalistę, bo czuję, że dasz radę :D Gdybyś chciała zasięgnąć więcej opinii, albo rad to śmiało pytaj na dc :3 A teraz leć i ciesz się członkostwem Natsukashii <3
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach